Kolczyki

Kolczyki złote kółka z ozdobnymi kulkami

Złote kolczyki na różne okazje i w różnorodnych wzorach
Eleganckie kolczyki ze złota z pewnością oczarują każdą kobietę. Dobrane z rozwagą, staną się nie tylko ozdobą, lecz również podkreślą naturalne piękno właścicielki biżuterii, uzupełniając różnorodne stylizacje. Uniwersalność złotych kolczyków sprawia, że doskonale pasują one do różnych okazji. W przypadku wyjątkowych i istotnych uroczystości, kolczyki powinny harmonizować z eleganckim strojem. Warto zdecydować się wtedy na wyjątkowy wzór, który przyciągnie spojrzenia. Na co dzień do pracy i na spotkania biznesowe świetnie sprawdzą się stonowane kolczyki o ciekawym designie. Natomiast do codziennych stylizacji najlepiej pasują proste, delikatne i minimalistyczne kolczyki ze złota. Oczywiście wybór odpowiednich kolczyków ze złota zależy także od preferencji i gustów ich właścicielki.

Złote kolczyki występują w różnorodnych kształtach. Kolczyki w formie serc, zdobione motywami flory lub fauny, a także te z motywem gwiazdy czy znakiem nieskończoności, cieszą się ogromną popularnością. Doceniane są także bardziej oryginalne kolczyki ze złota, zdobione kamieniami lub wykonane z dwukolorowego złota. Wybór jest imponujący!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą złotych kolczyków w sklepie internetowym ankier.com.pl. Dzięki szerokiemu asortymentowi w kategorii **biżuterii ze złota**, każda klientka ma szansę znaleźć u nas to, czego szuka!

Typy kolczyków – jakie różnice występują między złotymi kolczykami
Złote kolczyki to ponadczasowa ozdoba i doskonały dodatek do stroju. Ze względu na trwałą popularność oraz rosnące zapotrzebowanie użytkowniczek, projektanci biżuterii ze złota nieustannie doskonalą i tworzą coraz to nowsze wzory kolczyków ze złota. W sprzedaży dostępnych jest kilka rodzajów złotych kolczyków:

Złote kolczyki zatrzaskowe (także znane jako kolczyki z angielskim zapięciem) – stanowią jednoczęściowe kolczyki zamykane na zatrzask (znajdujący się w tylnej części kolczyka), który zabezpiecza je przed rozwiązaniem i wypadnięciem z ucha.
– Złote kolczyki wiszące– jak sama nazwa wskazuje, ten typ kolczyków opada poniżej ucha. Dostępne są w różnych długościach i z różnymi rodzajami zapięcia (na sztyft, zatrzask, bigiel otwarty lub zamknięty).
Złote kolczyki sztyfty (zwane również wkrętkami) – zazwyczaj są to kolczyki o minimalistycznym i prostym designie, choć mogą być również zdobione. Kolczyki zamykane na sztyft to pręt, który przechodzi przez dziurkę w uchu i jest zabezpieczany zatrzaskiem (tzw. barankiem). Zapięcie może być złote lub wykonane z silikonu.
– Złote kolczyki nausznice – to bardzo charakterystyczny rodzaj kolczyków. Nausznice mogą być zakładane na płatek ucha lub przekładane przez dziurkę w uchu, zakrywając jego znaczną część.
Złote kolczyki w kształcie koła i owalu – to kolczyki o najprostszym kształcie, które są uniwersalne i minimalistyczne. Ten rodzaj złotych kolczyków to prawdziwy klasyk. Mogą być pełne lub niepełne, zapięte na zatrzask, standardowy sztyft lub sztyft chowany.
Złote kolczyki przeciągane – są to bardzo delikatne i lekkie kolczyki, wyposażone w sztyft i łańcuszek, który jest przewlekany przez ucho. Złote kolczyki wiszące mogą być delikatnie zdobione i mieć różne kształty. Pasują do wielu okazji, zarówno na specjalne wydarzenia, jak i do noszenia na co dzień.

Złote kolczyki– idealny prezent dla bliskiej osoby
Piękne kolczyki ze złota to wspaniały pomysł na prezent. Można je podarować z okazji urodzin, ukończenia szkoły, rocznicy, świąt czy walentynek. Warto zestawić je z innymi wyrobami ze złota. Dobór do kolczyków pasującego naszyjnika ze złota lub złotej bransoletki pozwoli stworzyć wyjątkowy zestaw, który zachwyci każdą kobietę.

Wyświetlanie 1–16 z 792 wyników

 • Kolczyki złote czarne koniczynki 12mm (Gramatura: 2.85)
 • Kolczyki złote zdobione skrzydła w dwóch kolorach złota

  Kolczyki złote zdobione skrzydła w dwóch kolorach złota

  420 ,00 430 ,00 
  0.97 g
  0.98 g
  Clear
  Wybierz opcje
 • Kolczyki złote z centralną cyrkonią (Gramatura: 1.86)
 • Kolczyki złote serduszka z wiszącym kamieniem

  Kolczyki złote serduszka z wiszącym kamieniem

  580 ,00 589 ,00 
  1.33 g
  1.34 g
  Clear
  Wybierz opcje
 • Kolczyki złote gładkie wydłużone (Gramatura: 2.93)

  Kolczyki złote gładkie wydłużone

  1280 ,00 1290 ,00 
  2.93 g
  2.95 g
  Clear
  Wybierz opcje
 • Kolczyki złote gładkie klasyczne

  Kolczyki złote gładkie klasyczne

  1100 ,00 1120 ,00 
  2.53 g
  2.54 g
  2.56 g
  Clear
  Wybierz opcje
 • Kolczyki złote zdobione owale (Gramatura: 1.76)

  Kolczyki złote zdobione owale

  770 ,00 860 ,00 
  1.76 g
  1.78 g
  1.93 g
  1.96 g
  Clear
  Wybierz opcje
 • Kolczyki złote owale zdobione po bokach

  Kolczyki złote owale zdobione po bokach

  640 ,00 660 ,00 
  1.47 g
  1.5 g
  Clear
  Wybierz opcje
 • Kolczyki złote plecione owale (Gramatura: 1.87)
 • Kolczyki złote kółka żłobione po bokach (Gramatura: 1.20)

  Kolczyki złote kółka żłobione po bokach

  528 ,00 541 ,58 
  1.2 g
  1.21 g
  Clear
  Wybierz opcje
 • Kolczyki złote kółka zakręcane (Gramatura: 1.23)

  Kolczyki złote kółka zakręcane

  540 ,00 550 ,00 
  1.23 g
  1.25 g
  Clear
  Wybierz opcje
 • Kolczyki koła diamentowane 4
 • Kolczyki złote krople duże

  Kolczyki złote krople duże

  960 ,00 970 ,00 
  2.2 g
  2.21 g
  Clear
  Wybierz opcje
 • Kolczyki złote wiszące plecione na angielskim zapięciu (Gramatura: 4.21)

  Kolczyki złote wiszące plecione na angielskim zapięciu

  1850 ,00 1860 ,00 
  4.21 g
  4.23 g
  Clear
  Wybierz opcje
 • Kolczyki złote łezki (Gramatura: 2.80)
 • Kolczyki złote listki w dwóch kolorach złota na angielskim zapięciu (Gramatura: 2.65)
Shopping Cart
Scroll to Top